Usługi Płatnicze

Usługi płatnicze stanowią szeroki zakres usług dostępnych w sektorze finansowym, których celem jest ułatwianie oraz umożliwianie przeprowadzania transakcji finansowych pomiędzy różnymi podmiotami. Te usługi odgrywają kluczową rolę w gospodarce, umożliwiając płatności za towary, usługi i inne transakcje handlowe. Obszar usług płatniczych jest niezwykle zróżnicowany i obejmuje wiele różnych instrumentów oraz metod transakcyjnych.

Wybrane usługi płatnicze to:

  • Karty płatnicze: Karty płatnicze, takie jak karty debetowe, kredytowe i przedpłacone, umożliwiają dokonywanie płatności w sklepach stacjonarnych i internetowych oraz wypłacanie gotówki z bankomatów. Te usługi są szeroko stosowane i zapewniają wygodny sposób dokonywania płatności.
  • Płatności elektroniczne: Obejmują one różnorodne metody dokonywania płatności za pomocą systemów elektronicznych, takich jak e-portfele, przelewy internetowe, płatności zbliżeniowe, płatności mobilne i inne. Te formy płatności stają się coraz bardziej popularne ze względu na swoją wygodę i szybkość.
  • Obsługa terminali płatniczych (POS): Usługi związane z dostarczaniem, instalacją i obsługą terminali płatniczych w sklepach, restauracjach i innych punktach handlowych. Terminal POS umożliwia akceptację płatności kartami płatniczymi oraz realizację innych usług płatniczych, takich jak doładowania telefonów komórkowych czy programy lojalnościowe.
  • Usługi dodatkowe: Oprócz tradycyjnych form płatności, usługi płatnicze mogą obejmować także różnorodne dodatkowe usługi, takie jak dynamiczna konwersja walut, płatności zbliżeniowe, cashback, doładowania telefonów komórkowych czy programy lojalnościowe.

Usługi płatnicze z Multipay

Multipay działa jako dostawca rozwiązań i usług dla firm oraz klientów korzystających z transakcji bezgotówkowych. Specjalizujemy się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań do obsługi płatności elektronicznych, w tym terminali płatniczych (POS) oraz innych usług dodanych. Oferujemy nie tylko infrastrukturę, ale również oferuje wsparcie techniczne na najwyższym poziomie, co umożliwia naszym klientom świadczenie wygodnych form płatności swoim konsumentom.

Wspieramy w zwiększaniu przychodów poprzez dostęp do dodatkowych usług dostępnych w terminalach płatniczych, takich jak doładowania telefonów komórkowych czy usługi cashback. Naszą misją jest ułatwianie i usprawnianie procesu płatności elektronicznych, zarówno dla przedsiębiorców, jak i dla konsumentów.

Akceptacja kart płatniczych

Istotne korzyści płynące z płatności kartami to między innymi zwiększenie przychodów, przyspieszenie obsługi oraz zmniejszenie ryzyka oraz kosztów związanych z obsługą gotówki.

Oferowane przez Multipay terminale płatnicze obsługują̨ wszystkie rodzaje kart płatniczych Visa (w tym VPay) 
i MasterCard (w tym  Maestro).

img8

Płatności zbliżeniowe

Oferowane przez Multipay terminale płatnicze obsługują nowoczesne i szybkie płatności zbliżeniowe (MasterCard PayPass i Visa PayWave).  Są one szczególnie wygodne w miejscach, gdzie istotny jest krótki czas dokonywania transakcji. Dzięki tej funkcji Klienci łatwo, szybko i bezpiecznie zapłacą za zakupy niezależnie od kwoty.

img9

Dynamiczna konwersja walut (DCC – Dynamic Currency Conversion)

DCC umożliwia przyjmowanie płatności w walucie rachunku karty. Dzięki niej posiadacz zagranicznej karty płatniczej wie, ile dokładnie zapłaci za transakcję dokonaną w danym punkcie oraz już w chwili dokonywania płatności zna kurs wymiany waluty.

Jeżeli terminal POS ma aktywowaną funkcję DCC – to w przypadku realizacji transakcji Klient ma możliwość zapłaty w PLN bądź w walucie rachunku swojej karty.

Dla Akceptantów oferowanie usługi DCC we współpracy z Multipay niesie dodatkowe korzyści finansowe (od każdej takiej transakcji otrzymują Państwo ustaloną prowizję). 

Cashback

Cashback to nowoczesna usługa na terminalu POS, która umożliwia wypłacanie gotówki do określonej przez Organizacje Płatnicze kwoty (obecnie limit dla kart Visa wynosi 300 zł, a dla MasterCard 500 zł) z kasy sklepu przy okazji płatności za towary i usługi. Usługa CashBack sprawia, że Klienci chętniej dokonują zakupów, łącząc je z możliwością wypłaty gotówki.

Dla Klientów Multipay oferowanie usługi Cashback niesie dodatkowe korzyści finansowe (od każdej takiej transakcji otrzymują Państwo ustaloną prowizję). Ponadto dzięki możliwości wypłaty gotówki poprzez terminal POS firmy uzyskują redukcję kosztów związanych z koniecznością obsługi pieniądza w postaci gotówkowej.

img11

Płatności mobilne BLIK

Za pośrednictwem terminali dostarczanych przez Multipay możesz również akceptować płatności mobilne BLIK. System płatności mobilnych BLIK umożliwia dokonywanie płatności w terminalu płatniczym POS przy użyciu telefonu z zainstalowana aplikacją mobilną BLIK.

img10

Aktualności

Szansa na rozwój Twojego biznesu.

Dostawca nowoczesnej platformy do obsługi usług płatniczych i usług dodanych. Wygodna, kompleksowa usługa Multipay – szansa na rozwój Twojego biznesu. Dowiedz się więcej i skorzystaj z naszej oferty już dziś.

OFERTA

Oferta naszych rozwiązań.

Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą naszych rozwiązań uwzględniających potrzeby Klientów w zakresie zaawansowanych technologicznie terminali POS i dostępnych na nich usług.

Copyright 2021 © Multipay Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone