Program Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego

logo_polska_bezgotowkowa

Program Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego (Polska Bezgotówkowa) to wspólna inicjatywa uczestników rynku usług płatniczych w Polsce: wydawców kart, agentów rozliczeniowych oraz organizacji Visa i Mastercard przy udziale Związku Banków Polskich i Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii.

Przystępując z Multipay do Programu Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego zyskujesz:

  • zwolnienie z opłat za wynajem dla 1 szt. terminali płatniczych przez okres 12 miesięcy,
  • zwolnienie z kosztów prowizji od transakcji dokonanych kartami Visa i Mastercard przez okres 12 miesięcy do wolumenu obrotu 100 tys. złotych rocznie.

Po upływie okresu 12 miesięcy, jak również w przypadku wcześniejszego przekroczenia wolumenu obrotu 100 tys. PLN na terminal zaczynają obowiązywać warunki standardowe określone w umowie zawartej z agentem rozliczeniowym.

Do programu mogą przystąpić:

  • przedsiębiorcy, którzy nie przyjmowali płatności bezgotówkowych w ciągu ostatnich 12 miesięcy (nie posiadali umowy z agentem rozliczeniowym),
  • sieci handlowo-usługowe – obejmujące nie więcej niż 5 placówek lub franczyzobiorcy działający w ramach franczyz obejmujących nie więcej niż 5 placówek.

Firma może przystąpić do Programu tylko jeden raz w trakcie jego trwania.

Więcej informacji na temat Programu Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego można znaleźć na stronie internetowej fundacji Polska Bezgotówkowa.

Zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem prezentowanego na niniejszej stronie formularza kontaktowego lub poczty email: kontakt@multipay.com.pl).

Do Państwa dyspozycji pozostaje również nasza infolinia tel. 22 290 60 30.

Aktualności

Szansa na rozwój Twojego biznesu.

Dostawca nowoczesnej platformy do obsługi usług płatniczych i usług dodanych. Wygodna, kompleksowa usługa Multipay – szansa na rozwój Twojego biznesu. Dowiedz się więcej i skorzystaj z naszej oferty już dziś.

OFERTA

Oferta naszych rozwiązań.

Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą naszych rozwiązań uwzględniających potrzeby Klientów w zakresie zaawansowanych technologicznie terminali POS i dostępnych na nich usług.

Copyright 2021 © Multipay Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone