Partnerzy Multipay

img16ITCARD

ITCARD jest drugim pod względem liczby obsługiwanych urządzeń operatorem bankomatów w Polsce. Wykorzystując specjalistyczne kompetencje z obszarów IT i bankowości, ITCARD dostarcza niezawodne i bezpieczne rozwiązania dostosowane do potrzeb banków, oparte na najnowocześniejszych technologiach płatniczych.

ODWIEDŹ STRONĘ ITCARD

 

img17MBANK

mBank rozpoczął działalność prawie 30 lat temu jako Bank Rozwoju Eksportu (BRE Bank) i przez te lata systematycznie budował kompetencje w zakresie obsługi różnych grup Klientów, stale wzbogacając ofertę. Dzisiaj mBank jest bankiem uniwersalnym, specjalizującym się w obsłudze wszystkich grup Klientów i świadczącym  kompleksowe usługi z zakresu bankowości detalicznej, firmowej, korporacyjnej i prywatnej.

ODWIEDŹ STRONĘ MBANK

Aktualności

Szansa na rozwój Twojego biznesu.

Dostawca nowoczesnej platformy do obsługi usług płatniczych i usług dodanych. Wygodna, kompleksowa usługa Multipay – szansa na rozwój Twojego biznesu. Dowiedz się więcej i skorzystaj z naszej oferty już dziś.

OFERTA

Oferta naszych rozwiązań.

Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą naszych rozwiązań uwzględniających potrzeby Klientów w zakresie zaawansowanych technologicznie terminali POS i dostępnych na nich usług.

Copyright 2021 © Multipay Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone