Partnerzy Multipay

img16ITCARD

ITCARD jest drugim pod względem liczby obsługiwanych urządzeń operatorem bankomatów w Polsce. Wykorzystując specjalistyczne kompetencje z obszarów IT i bankowości, ITCARD dostarcza niezawodne i bezpieczne rozwiązania dostosowane do potrzeb banków, oparte na najnowocześniejszych technologiach płatniczych.

ODWIEDŹ STRONĘ ITCARD

 

img17MBANK

mBank rozpoczął działalność prawie 30 lat temu jako Bank Rozwoju Eksportu (BRE Bank) i przez te lata systematycznie budował kompetencje w zakresie obsługi różnych grup Klientów, stale wzbogacając ofertę. Dzisiaj mBank jest bankiem uniwersalnym, specjalizującym się w obsłudze wszystkich grup Klientów i świadczącym  kompleksowe usługi z zakresu bankowości detalicznej, firmowej, korporacyjnej i prywatnej.

ODWIEDŹ STRONĘ MBANK

 

 

WeSub

WeSub pomaga Producentom oraz Dostawcom wprowadzić model subskrypcyjny do ich biznesu. Na podstawie rozwiązań podobnych do platform streamingowych WeSub stworzył rozwiązanie umożliwiające subskrypcję produktów. Multipay przy współpracy z Partnerem przygotował również unikatowy produkt finansowy – pożyczkę opartą na obrotach z Terminala. Chcesz wiedzieć więcej o WeSub?

ODWIEDŹ STRONĘ WeSub

Aktualności

Szansa na rozwój Twojego biznesu.

Dostawca nowoczesnej platformy do obsługi usług płatniczych i usług dodanych. Wygodna, kompleksowa usługa Multipay – szansa na rozwój Twojego biznesu. Dowiedz się więcej i skorzystaj z naszej oferty już dziś.

OFERTA

Oferta naszych rozwiązań.

Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą naszych rozwiązań uwzględniających potrzeby Klientów w zakresie zaawansowanych technologicznie terminali POS i dostępnych na nich usług.

Copyright 2021 © Multipay Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone