Promocja mBiznes konto Komfort dla klientów Multipay

mBank-soho-logo_RGB_obciete

 

Promocja „mBiznes konto Komfort dla klientów Multipay” dedykowana jest dla klientów Multipay, którzy w okresie trwania promocji zawrą z mBankiem umowę o prowadzenie rachunku bieżącego mBiznes konto Komfort (przy czym wniosek zostanie złożony za pośrednictwem dedykowanego linku www).

Z promocji mogą skorzystać następujące kategorie przedsiębiorców:  osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, wspólnicy spółek cywilnych, spółki jawne, partnerskie, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.

W przypadku zawarcia w okresie trwania promocji umowy o prowadzenie rachunku bieżącego mBiznes konto Komfort oraz wskazania tego rachunku jako rachunku do rozliczania wpływów z terminala POS Multipay firmy zyskują:

  • prowadzenie rachunku za 0 zł na okres 12 miesięcy*
  • pakiet 100 darmowych przelewów internetowych w PLN (ELIXIR) miesięcznie na okres 12 m-cy od dnia zawarcia umowy o prowadzenie rachunku*
  • 0 zł za wydanie i prowadzenie pierwszej karty debetowej wydanej do rachunku*
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów Euronet, Santander oraz Planet Cash przez 12 m-cy*

* po zakończeniu okresu promocyjnego opłata będzie pobierana zgodnie z Tabelą opłat i prowizji.

 

Ponadto w ramach promocji przez okres 12 miesięcy firmy mogą uzyskać od Multipay obniżkę opłaty za dzierżawę terminala POS o kwotę do 40  zł netto.  Obniżka taka nastąpi w każdym miesiącu, w którym wpływy z tytułu rozliczanych transakcji z POS na wskazny rachunek w mBank przekroczą 1000 (tysiąc) zł lub z tego rachunku zostanie wykonany przelew do ZUS (min. 250 zł).

Definiując rachunek w mBank, jako rachunek do rozliczania wpływów z terminala POS, klienci Multipay mają pewność, że należności z tytułu rozliczonych transakcji  znajdą się na ich koncie znacznie szybciej niże w przypadku rachunków w innych bankach.

 

Zapraszamy do kontaktu z nami za pośrednictwem prezentowanego na niniejszej stronie formularza kontaktowego lub poczty email: kontakt@multipay.com.pl).  Do Państwa dyspozycji pozostaje również nasza infolinia tel. 22 290 60 30.

Nasi Doradcy szczegółowo przedstawią ofertę i odpowiedzą na wszelkie pytania z Państwa strony.

 

Wniosek o założenie rachunku mBiznes konto Komfort dla klientów Multipay  (link www)

 

 

Dodatkowe informacje:

 

Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Aktualności

Szansa na rozwój Twojego biznesu.

Dostawca nowoczesnej platformy do obsługi usług płatniczych i usług dodanych. Wygodna, kompleksowa usługa Multipay – szansa na rozwój Twojego biznesu. Dowiedz się więcej i skorzystaj z naszej oferty już dziś.

OFERTA

Oferta naszych rozwiązań.

Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą naszych rozwiązań uwzględniających potrzeby Klientów w zakresie zaawansowanych technologicznie terminali POS i dostępnych na nich usług.

Copyright 2021 © Multipay Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone