Doładowania telefonów komórkowych

Multipay oferuje szereg Usług Dodanych (VAS), które pozwalają poszerzyć gamę produktów i korzystać z dodatkowych korzyści finansowych. Jedną z dostępnych opcji jest sprzedaż doładowań telefonów komórkowych poprzez terminal płatniczy POS. Współpracujemy z największymi operatorami GSM, takimi jak Orange, T-Mobile, Plus, Play, Virgin Mobile, Heyah oraz Lyca Mobile, umożliwiając klientom łatwe doładowanie swoich telefonów, a naszym partnerom uzyskanie dodatkowego przychodu z tytułu sprzedanych doładowań.

img7

Karta prepaid – jak to działa?

Prepaid terminal jest urządzeniem płatniczym, które umożliwia dokonywanie transakcji bezgotówkowych poprzez doładowanie go określoną kwotą przed użyciem. Z kolei karta prepaid to usługa telekomunikacyjna, w której użytkownik musi najpierw doładować konto określoną kwotą, zanim zacznie korzystać z usług, takich jak połączenia telefoniczne czy wysyłanie wiadomości. Jest to rodzaj konta telefonicznego, na którym zgromadzone środki mogą być wykorzystywane do różnych usług telekomunikacyjnych zgodnie z dostępnymi taryfami. To rozwiązanie oferuje elastyczność i kontrolę nad wydatkami, ponieważ użytkownik może doładować konto wtedy, gdy jest to potrzebne, bez konieczności zawierania długoterminowych umów.

Doładowanie telefonu za pomocą terminala

To dogodna opcja dla klientów, którzy chcą szybko i bezproblemowo zwiększyć saldo na swojej komórce. Dzięki usłudze dostępnej na terminalach płatniczych użytkownicy mogą dokonać doładowania telefonu praktycznie w każdym miejscu, gdzie znajduje się taki terminal. Proces jest prosty i intuicyjny: klient wybiera odpowiednią kwotę doładowania, wprowadza numer telefonu oraz dokonuje płatności kartą. Po zatwierdzeniu transakcji, środki są natychmiastowo przekazywane na konto klienta, który może od razu korzystać z dodatkowej kwoty na swoim telefonie. 

Aktualności

Szansa na rozwój Twojego biznesu.

Dostawca nowoczesnej platformy do obsługi usług płatniczych i usług dodanych. Wygodna, kompleksowa usługa Multipay – szansa na rozwój Twojego biznesu. Dowiedz się więcej i skorzystaj z naszej oferty już dziś.

OFERTA

Oferta naszych rozwiązań.

Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą naszych rozwiązań uwzględniających potrzeby Klientów w zakresie zaawansowanych technologicznie terminali POS i dostępnych na nich usług.

Copyright 2021 © Multipay Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone