Multipay – o firmie

Multipay to firma działająca  w obszarze płatności elektronicznych stworzona przez zespół doświadczonych specjalistów działających od kilkunastu lat w sektorze technologii płatniczych.

Multipay specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań do obsługi transakcji bezgotówkowych oraz innych usług dodanych w terminalach płatniczych (POS).

W swojej ofercie mamy szeroką gamę urządzeń dla każdego biznesu. Oferujemy produkty sprawdzonych i renomowanych światowych producentów terminali POS.

Dzięki nowoczesnym i bezpiecznym systemom oraz wsparciu technicznemu na najwyższym poziomie dajemy naszym Akceptantom możliwość zaoferowania swoim Klientom wygodnych form płatności oraz możliwość zwiększenia swoich przychodów dzięki dodatkowym usługom dostępnym w urządzeniach płatniczych.

Aktualności

Szansa na rozwój Twojego biznesu.

Dostawca nowoczesnej platformy do obsługi usług płatniczych i usług dodanych. Wygodna, kompleksowa usługa Multipay – szansa na rozwój Twojego biznesu. Dowiedz się więcej i skorzystaj z naszej oferty już dziś.

OFERTA

Oferta naszych rozwiązań.

Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą naszych rozwiązań uwzględniających potrzeby Klientów w zakresie zaawansowanych technologicznie terminali POS i dostępnych na nich usług.

Copyright 2021 © Multipay Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone