Usługi Dodane (VAS)

Dzięki współpracy z Multipay możesz poszerzyć zakres produktów, które oferujesz swoim Klientom oraz czerpać z nich realne korzyści finansowe.

Doładowania telefonów komórkowych

Doładowania telefonów GSM udostępniane są na terminalu płatniczym POS. W chwili obecnej oferujemy sprzedaż kodów prepaid takich operatorów telefonicznych jak Orange, T-Mobile, Plus, Play, Virgin Mobile, Heyah oraz Lyca Mobile.

img7

Logo na wydrukach z terminala POS

Funkcjonalność oferowanych przez Multipay terminali POS daje możliwość umieszczenia logo Państwa firmy w nagłówku wydruków potwierdzeń transakcji.

Subskrypcja urządzeń

Sprawdź ofertę naszego Partnera WeSub S.A. i subskrybuj sprzęt dla swojej firmy! Nowy telefon, laptop czy monitor do pracy? Płać tylko za korzystanie i ciesz się dostępem do najlepszej technologii w najniższej cenie. A to wszystko na podstawie comiesięcznej faktury VAT za usługę, którą łatwo wrzucisz w koszty. Wejdź na www.niesklep.pl

WeSub  NieSklep

Aktualności

Szansa na rozwój Twojego biznesu.

Dostawca nowoczesnej platformy do obsługi usług płatniczych i usług dodanych. Wygodna, kompleksowa usługa Multipay – szansa na rozwój Twojego biznesu. Dowiedz się więcej i skorzystaj z naszej oferty już dziś.

OFERTA

Oferta naszych rozwiązań.

Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą naszych rozwiązań uwzględniających potrzeby Klientów w zakresie zaawansowanych technologicznie terminali POS i dostępnych na nich usług.

Copyright 2021 © Multipay Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone