Serwis terminali płatniczych

Serwis terminali płatniczych w Multipay to kompleksowa oferta obsługi procesów związanych z akceptacją różnych instrumentów płatniczych, w tym kart płatniczych, wraz z dodatkowymi usługami dostępnymi za pośrednictwem terminali płatniczych POS. Oferujemy urządzenia renomowanych producentów, posiadające wszystkie wymagane certyfikaty bezpieczeństwa, w tym zarówno terminale stacjonarne, jak i mobilne, zapewniające różne możliwości komunikacyjne i usługi płatnicze. Dzięki naszej infolinii serwisowej dostępnej 24/7 zapewniamy profesjonalną pomoc techniczną, obsługę awarii oraz odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące terminali i usług płatniczych. Nasza oferta obejmuje także szybką dostawę i instalację terminali POS, a także profesjonalne szkolenie z obsługi i zasad akceptacji kart płatniczych. Dzięki naszemu wsparciu możesz mieć pewność, awaria terminalu zostanie szybko usunięta, by zapewnić płynność operacji płatniczych w Twoim biznesie.

Awaria terminala? Skorzystaj z naszej pomocy!

Wsparcie całodobowe, oferowane przez firmę Multipay, zapewnia pomoc techniczną przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, przez cały rok. Działamy sprawnie, aby minimalizować przestoje w pracy i zapewnić ciągłość funkcjonowania terminali. Nasze usługi serwisowe pomagają utrzymać urządzenia w optymalnym stanie technicznym. Nasza infolinia jest dostępna w każdym momencie, aby udzielić szybkiej i skutecznej pomocy w przypadku wszelkich pytań, problemów technicznych czy awarii terminali płatniczych. Dzięki wsparciu całodobowemu możesz liczyć na wsparcie zawsze, gdy tego potrzebujesz.

Instalacja terminala POS z Multipay

Zapewniamy szybką i sprawną instalację terminali POS w wybranym przez Ciebie miejscu i terminie. Nasza obsługa obejmuje także dostawę urządzenia oraz profesjonalne szkolenie z obsługi i zasad akceptacji kart płatniczych. Na żądanie klienta, oferujemy możliwość skorzystania z instalacji ekspresowej, zapewniając dostarczenie i uruchomienie terminala płatniczego w przeciągu 24 godzin od zgłoszenia. Dla naszej firmy priorytetem jest zapewnienie kompleksowej i profesjonalnej obsługi, abyś mógł skupić się na prowadzeniu swojego biznesu, mając pewność, że Twoje płatności są obsługiwane sprawnie i bezpiecznie.

Mobilny terminal VERIFONE VX 675 – kompaktowy i mobilny

img4VX 675 jest jednym z najmniejszych i w pełni mobilnym urządzeniem płatniczym na świecie. Pozwala na przyjmowanie płatności bez względu na warunki czy miejsce. Dzięki modułowi NFC obsługuje płatności zbliżeniowe i mobilne. Niewielkie rozmiary i kształt VX 675 w połączeniu z eleganckim wyglądem sprawiają użytkowanie bardzo komfortowym, przyjemnym i intuicyjnym.

Dzięki zgodności ze standardami PCI PTS 3.0 VERIFONE VX 675 zapewnia całkowite bezpieczeństwo transakcjom dokonywanym kartami płatniczymi.

Dzięki tym wszystkim cechom VX 675 jest doskonałym rozwiązaniem dla takich branż, jak restauracje, hotelarstwo, usługi kurierskie, transport oraz wszelkie inne działalności wymagające transakcji z najwyższym poziomem bezpieczeństwa w dowolnym
miejscu i o dowolnej porze.


Stacjonarny terminal VERIFONE VX 520 – szybki i bezpieczny

img5VX 520 akceptuje płatności wszystkimi typami kart, także zbliżeniowe i mobilne. Jest to bardzo wydajne i niezawodne urządzenie którego budowa pozwala na bardzo długie użytkowanie. Wśród opcji komunikacyjnych obsługiwanych przez VX520 jest GPRS lub łączność IP dla punktów posiadających dostęp do sieci Internet. W przypadku zestawu bez Pin-Pada wprowadzanie kodu Pin oraz odczyt kart bezstykowych przeprowadzane są bezpośrednio na terminalu.

Standardem podnoszącym komfort użytkowania są podświetlane klawisze oraz wyświetlacz – dzięki temu żadne warunki oświetleniowe nie utrudniają pracy.


Pin-Pad PP1000 SE CTLS

img6Wyposażeniem dodatkowym do terminala VERIFONE VX 520 może być PINpad PP 1000SE Contactless, który jest wykorzystywany do wprowadzania kodu PIN oraz odczytu kart bezstykowych.

Aktualności

Szansa na rozwój Twojego biznesu.

Dostawca nowoczesnej platformy do obsługi usług płatniczych i usług dodanych. Wygodna, kompleksowa usługa Multipay – szansa na rozwój Twojego biznesu. Dowiedz się więcej i skorzystaj z naszej oferty już dziś.

OFERTA

Oferta naszych rozwiązań.

Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą naszych rozwiązań uwzględniających potrzeby Klientów w zakresie zaawansowanych technologicznie terminali POS i dostępnych na nich usług.

Copyright 2021 © Multipay Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone