Serwis

Multipay oferuje kompleksową obsługę procesów związanych z akceptacją instrumentów płatniczych (w tym kart płatniczych) oraz usług dodatkowych za pośrednictwem terminali płatniczych POS. 

Urządzenia

Multipay oferuje wyłącznie sprawdzone terminale renomowanych producentów. Oferowane przez nas urządzenia posiadają wszystkie certyfikaty bezpieczeństwa wymagane przez organizacje płatnicze. W ofercie znajdują się zarówno terminale stacjonarnej jak i mobilnej, o różnych możliwościach komunikacyjnych. 

Zadzwoń pod numer +48 290 60 30 – nasi specjaliści pomogą Ci w wyborze najlepszego rozwiązania dla Twojej firmy. 

Więcej informacji o urządzeniach oferowanych przez Multipay znajdziesz poniżej.

Dostawa i instalacja terminala POS

Multipay oferuje jeden z najkrótszych na polskim rynku czasów instalacji terminali POS. Dostawa i instalacja terminala POS w wybranym przez Ciebie miejscu i terminie. Na żądanie Klienta istnieje możliwość skorzystania z instalacji ekspresowej. W takich przypadkach gwarantujemy instalację terminala płatniczego w przeciągu 24h od zgłoszenia.

W ramach instalacji Multipay zapewnia profesjonalne szkolenie z obsługi terminala POS oraz zasad akceptacji kart płatniczych. 

Wsparcie serwisowe (Help Desk)

Klienci korzystający z terminali POS dostarczonych przez Multipay mają do dyspozycji infolinię serwisową pracującą w trybie ciągłym (7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, 365 dni w roku). Dzwoniąc na infolinię Multipay uzyskasz odpowiedzi na pytania dotyczące oferowanych przez nas terminali, usług, uzyskasz wsparcie techniczne oraz zgłosisz awarię urządzenia.

Nasze usługi, poza profesjonalną infolinią, obejmują także konserwację i naprawę terminali realizowaną przez ogólnopolską sieć serwisantów.

Nasza infolinia serwisowa jest do Państwa dyspozycji pod następującymi numerami telefonów:

+48 22 290 60 30

 

 

Urządzenia

 

Multipay oferuje wyłącznie sprawdzone terminale renomowanych producentów. Oferowane przez nas urządzenia posiadają wszystkie certyfikaty bezpieczeństwa wymagane przez organizacje płatnicze. W ofercie znajdują się zarówno terminale stacjonarne  jak i mobilne , o różnych możliwościach komunikacyjnych. 

Zadzwoń pod numer +48 661 77 88 61 – nasi specjaliści pomogą Ci w wyborze najlepszego rozwiązania dla Twojej firmy. 

 

Mobilny terminal VERIFONE VX 675 – kompaktowy i mobilny

img4VX 675 jest jednym z najmniejszych i w pełni mobilnym urządzeniem płatniczym na świecie. Pozwala na przyjmowanie płatności bez względu na warunki czy miejsce. Dzięki modułowi NFC obsługuje płatności zbliżeniowe i mobilne. Niewielkie rozmiary i kształt VX 675 w połączeniu z eleganckim wyglądem sprawiają użytkowanie bardzo komfortowym, przyjemnym i intuicyjnym.

Dzięki zgodności ze standardami PCI PTS 3.0 VERIFONE VX 675 zapewnia całkowite bezpieczeństwo transakcjom dokonywanym kartami płatniczymi.

Dzięki tym wszystkim cechom VX 675 jest doskonałym rozwiązaniem dla takich branż, jak restauracje, hotelarstwo, usługi kurierskie, transport oraz wszelkie inne działalności wymagające transakcji z najwyższym poziomem bezpieczeństwa w dowolnym
miejscu i o dowolnej porze.

 


 

Stacjonarny terminal VERIFONE VX 520 – szybki i bezpieczny

img5VX 520 akceptuje płatności wszystkimi typami kart, także zbliżeniowe i mobilne. Jest to bardzo wydajne i niezawodne urządzenie którego budowa pozwala na bardzo długie użytkowanie. Wśród opcji komunikacyjnych obsługiwanych przez VX520 jest GPRS lub łączność IP dla punktów posiadających dostęp do sieci Internet. W przypadku zestawu bez Pin-Pada wprowadzanie kodu Pin oraz odczyt kart bezstykowych przeprowadzane są bezpośrednio na terminalu.

Standardem podnoszącym komfort użytkowania są podświetlane klawisze oraz wyświetlacz – dzięki temu żadne warunki oświetleniowe nie utrudniają pracy.

 

 


 

Pin-Pad PP1000 SE CTLS

img6Wyposażeniem dodatkowym do terminala VERIFONE VX 520 może być PINpad PP 1000SE Contactless, który jest wykorzystywany do wprowadzania kodu PIN oraz odczytu kart bezstykowych.

Aktualności

Szansa na rozwój Twojego biznesu.

Dostawca nowoczesnej platformy do obsługi usług płatniczych i usług dodanych. Wygodna, kompleksowa usługa Multipay – szansa na rozwój Twojego biznesu. Dowiedz się więcej i skorzystaj z naszej oferty już dziś.

OFERTA

Oferta naszych rozwiązań.

Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą naszych rozwiązań uwzględniających potrzeby Klientów w zakresie zaawansowanych technologicznie terminali POS i dostępnych na nich usług.

Copyright 2021 © Multipay Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone